141A-GS54RR25M - ALLEN BRADLEY
  • PL
  • EN
Tel. (+48) 56 682 81 91,
Cena ALLEN BRADLEY 141A-GS54RR25M
(naprawa, nowy, odnowiony)
Nr katalogowy Nowy SURPLUS Odnowiony Naprawa Dostępność
141A-GS54RR25M
ALLEN BRADLEY
MODULAR MOUNTING SYSTEM, STANDARD BUSBAR MODULE, 200MM HIGH, 54MM WIDTH, 2 MCS.SPECIFIC PLASTIC HAT RAIL, WITH WIRES CONNECTION, CURRENT RATING 25 A